Cameleo – dekoracyjne panele 3DNieograniczone możliwości przedstawiania świata w trzech wymiarach sprawiają, że za każdym razem nabiera on niepowtarzalnego, nowatorskiego charakteru.

Trzy wymiary stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych płaskich powierzchni stosowanych przy aranżacji mieszkań. Coraz chętniej wzbogacamy monotonne białe ściany o ciekawe formy i kształty, nadające wnętrzom indywidualny charakter. – Trójwymiarowe dekoracje w pomieszczeniu to doskonały sposób na oryginalny i jednocześnie gustowny wystrój. – mówi Mariusz Gradkowski z Cameleo – Ogromna ilość wzorów paneli ściennych 3D pozwala urządzić każdą przestrzeń w niepowtarzalny sposób. Dzięki temu ściany przestają być wyłącznie powierzchnią oddzielającą poszczególne pokoje, stając się ich ozdobą. Nie trzeba więc umieszczać na nich dodatkowych elementów dekoracyjnych, które niejednokrotnie nie pasują do całości aranżacji.

Dobierając odpowiednie barwy i kształty trójwymiarowych paneli możemy stworzyć wnętrze, będące źródłem niezwykłych doznań estetycznych. Obrazy oglądane z różnej perspektywy będą miały za każdym razem inne oblicze. Niezależnie czy wprowadzimy do mieszkania abstrakcyjne, egzotyczne akcenty czy postawimy na rozwiązania bardziej klasyczne, ostateczny efekt będzie zawsze niepowtarzalny. Uroku doda uwydatnienie wybranych motywów przez gustowne oświetlenie. Trójwymiarowe powierzchnie nie są kolejną przejściową modą. Stanowią jedną z możliwości artystycznego i funkcjonalnego zaaranżowania przestrzeni. Pomieszczenia urządzone z wyobraźnią są nieszablonowe i tworzą magiczny, intrygujący świat.

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Wykop
Nowy komentarz
gość
 
Inne komentarze